Okey Oyna

admin     04-06-20     Okey Salonları     1871

instagram Okey Oyna,

Instagram Okeyiz, Facebook Okeyiz Okey Oyna

ile sizlerde dünyanın en büyük sosyal medyası olan instagram üzerinden okey oyunu oynaya bileceksiniz. Yazımızda sizlere bunu nasıl yapacağınızı ve nasıl oynayacağınız hakkında bilgiler vereceğimiz.

instagram okey nasıl oynanır?
Sayılı büyük sosyal medya platformlarından biri olan instagram gün geçtikçe bir çok kullanıcı kitlesine sahip olmaya devam etmektedir. Hal böyle olunca bu sosyal medya üzerinde bulunan kullanıcılar mevcut tarayıcısından çıkmadan nasıl okey oyunu oynaya bileceğinin arayışı içerisinde olmaktadır.

Yazımız içerisinde size bunu göstermeye çalışacağız öncelikle instagram hesabınız ile instagram sayfasına girip siteye giriş yapmalısınız ardından instagram üzerinde kayıtlı olan okey sayfamızı yani; instagram okeyiz okey oyna sayfamız ziyaret ederek takip etmeniz gerekiyor böylelikle okey oyunumuza hızlı erişe bilecek ve kolayca bula bileceksiniz.

Daha sonra yapmanız gereken sayfamız içerisinde sizler için okey oyunlarını paylaşıyor olacağız bu paylaşımlara tıklayarak okey oyunumuza hemen bağlantı kura bilirsiniz.

Yada oyuna sitemiz üzerinden girerek oynaya bilirsiniz bunun içinde yapmanız gereken, Okeyiz.NET sayfamıza giriş yaparak ana sayfada sizler için hemen oynamanızı gösteren oyuna hızlı giriş menüsü bulunmaktadır. Bu kısımdan sitemiz içi okey oyununa bağlana bilirsiniz.

instagramda okey oynama hakkında bilmeniz gerekenler;
instagramda okeyiz okey oynama, sizlere ne gibi avantajlar sağlayacağını söyleyeceğiz öncelikle bu sosyal platform üzerinden oyunumuza bağlantı kuran kullanıcılarımızı bir çok avantaj beklemektedir. Bunlardan bazıları şöyle ki; oyun içerisinde kazanılan oyunlarda elde edilen puanlar hak edilen puanlar olarak baz alınıyordu ancak, instagram üzerinden oynayan kullanıcılarımız normal puan tablosu yerine iki kat puan kazanma hakkına sahip olmaktadır.

Ayrıca instagram okeyiz, avantajlarından birtanesi de sadece instagramda okey oynayan kullanıcılarımızın içerdiği turnuvalara katılma hakkına sahip olacaklardır.

Güvenilir Okey Siteleri Nelerdir
Böylelikle yarışmada başarı gösteren kullanıcılarımız site üzerinden oyun oynayan kullanıcılardan bir tık ilerde olacaklar ve bu yarışmalardan çeşit çeşit. Hediyeler kazanmaya hak kazanacaklar.

İnstagram okeyiz oyunumuzda yarışma ödülleri ;
Oyunumuz içerisinde birinci olacak kullanıcılarımızı neredeyse Yetki (salon admini) değerinde hediyesi beklemektedir. Yine aynı şekilde oyun içerisinde ikinci olan yarışmacımız GOLD (premium) hediyesi beklemektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir