Okey Oyun Oyna

admin     04-06-20     Okey Salonları     2565

Okey Oyun Oyna

ucretsiz-okey-oyna

Okey Oyun Oyna, Okey Oyunu Oyna Facebook Okey Oyna üzerinde neredeyse yüzlerce okey oyunu bulunmakta. Ancak çoğu sosyal ağ. Kullanıcısı doğru okey adresini bulması ve oynaması hayli zaman kaybına sebep olduğunu beyan etmektedir. Okey sitemiz olarak sizlere bu imkanı sunmak ve sizlerin bu yükünü hafifleterek eğlencenin tadını çıkarmanız için yardımcı olmaya çalışacağız.

Yapılması gereken şeyler; Öncelikle facebook resmi sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Facebook Okey Oyna Sayfaya giriş yaptıktan sonra hesabınız ile sonraki adımda yapmanız gereken okey sayfamızı bulmak olacak; facebook sayfamız bu sayfamızı beğenerek bizleri takip ede bilir. Sitemizde güncel olarak duyurulardan haberdar ola bilir ve okeyiz okey oynaya bilirsiniz.

Facebook Sayfamızda Okeyiz Okey Oynama;

Sayfamızı bulduktan ve takip ettikten sonra sıradaki adım oyuna nasıl gireceğiniz. Oyuna sosyal hesabımızın sayfasında OYNA diye bir düğme göreceksiniz. Bu düğme sayesinde oyuna hızlı erişim sağlaya bilecek hemen oyuna bağlana bileceksiniz. Önerilerimizden bazıları; Oyunumuz facebook hesabınız ile oynanamaz bu sebeple oyun sayfası açılacak karşınıza ve burada sizlere oyun sistemimiz giriş bilgilerinizi soracaktır. Bu kısımda yapmanız gereken kayıtlı bir kullanıcı değilseniz siteye kayıt olarak gerçek bir oyuncu adı ile oyun oynaya bilir veyahut misafir seçeneğini kullanarak oyuna kayıt olmadan hızlıca erişim sağlaya bilirsiniz.

Önemli Hatırlatma;

Oyuna kayıt olursanız sizin için avantajları oyunun turnuvalarına katılma hakkı kazana bilecek şampiyonlarına gide bileceksiniz ve bu etkinliklerde onlarca hediyeyi kazanma hakkına sahip ola bileceksiniz. Misafir girişlerimizin dezavantajları oyunun genel salonunda maalesef konuşamazlar ve masa açamazlar ve kazandığı oyunlarda elde edilen puanlar kaybolmaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir